28.08. У Києві проведуть воркшоп “Від жебрацтва до партнерства. Секрети сталого фандрейзингу для faith-based організацій”

665
108

У Києві проведуть семінар з фандрейзингу для неприбуткових релігійних організацій

28 серпня у Києві відбудеться воркшоп “Від жебрацтва до партнерства. Секрети сталого фандрейзингу для faith-based організацій”.

Організатор заходу – громадська організація “Співдружність студентів-християн Україна” (“ССХ Україна”).

Під час заходу будуть підняті теоретичні та практичні питання стосовно фандрейзингу, зокрема:

– фандрейзинг як френдрейзинг;

– планування та проведення кампанії зі збору коштів, основні помилки;

– відмінності в українському та західному підходах до фандрейзингу,

– інструменти пошуку підтримки для церковних проектів або проектів faith-based неприбуткових організацій;

 

Головні спікери воркшопу – Євген Шаталов, який займав посаду директора з розвитку ГО “ССХ Україна” 7 років, магістр богослов’я (Левенський університет, Бельгія), та Юлія Ніколайчук, виконавчий директор “ССХ Україна”.  

Відвідати воркшоп запрошуються керівники та менеджери релігійних (faith-based) та нерелігійних неприбуткових організацій; священнослужителі, які керують неприбутковими проектами; студенти-християни, випускники ВНЗ й усі, кому цікава тематика залучення донорських коштів для діяльності локальних НУО.

Місце проведення: конференц-центр на вул. Малевича, 86-О (5 хв. від м. Либідська).

Час: з 19.00 до 21.00.

Вартість участі у івенті: 250 грн за умов попередньої реєстрації та 300 грн в день події (оплата на місці). Коротка реєстраційна форма знаходиться за цим лінком.

Додаткова інформація доступна на сторінці івенту у Facebook або офіційній сторінці “ССХ Україна”.

Контактна особа: Олексій Гордєєв, 096 951 91 28, gordyeyev.oleksiy@gmail.com

 

           Довідково

Фандрейзинг — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому.

“ССХ Україна” — українська неприбуткова міжконфесійна організація. Основна мета діяльності — пропозиція українському студентству ключових положень Євангелії та християнського світогляду, а також допомога студентам-християнам у інтеграції своїх релігійних переконань у академічному світі та використанні біблійних принципів у повсякденному житті.

If you found an error, highlight it and press Shift + Enter or click here to inform us.